Apie mus

Kai kurie grožio standartai amžini ir gyvuoja tiek, kiek pati žmonija. Nuo neatmenamų laikų  pernelyg plaukuoti vyro ir ypatingai moters kūnai buvo laikomi seksualiai atstumiančiais, nepatraukliais, netgi gėdingais. Plaukeliai nepageidaujamose kūno vietose problemų tiek moterims, tiek vyrams, kėlė jau nuo neatmenamų laikų. Dar ankstyvosiose civilizacijoje žmonės ieškojo įvairių būdų pašalinti gėdingiesiems kūno plaukeliams: pavyzdžiui egiptiečiai praleisdavo valandų valandas raudami kiekvieną, net ir menkiausią plaukelį pincetu. Šią procedūrą tekdavo kartoti nuolatos, ji trukdavo ilgai ir būdavo be galo skausminga. Tačiau moterys kentėdavo – juk, kaip sakoma, grožis reikalauja aukų. Vėliau pincetą pakeitė mažiau skausmingos procedūros: depiliacija vašku, skutimosi peiliukai, depiliaciniai kremai. Deja, nemalonų plaukelių šalinimo ritualą tekdamo nuolatos kartoti, iki pat XXI technologijų amžiaus.

XXI amžiaus revoliucija, šiuolaikinių Adomo ir Ievos atradimas – galimybė plaukus depiliuotis lazeriu. Lazerinė depiliacija – pats moderniausias ir efektyviausias plaukų šalinimo metodas, kuriuo saugiai ir greitai galima atsikratyti nepageidaujamų plaukelių.

Lazerinės estetikos studija „Adomas ir Ieva“ specializuojasi tik kūno plaukelių šalinimo srityje. Esame subūrę profesionalų, turinčių ilgametę patirtį šioje srityje, kolektyvą. Mūsų klinikoje naudojamas „LightSheer Duet“ lazeris atitinka aukščiausius lazerinės depiliacijos standartus. Nepageidaujami plaukeliai be jokio vargo pašalinami nuo bet kurios kūno vietos!

Kodėl verta rinktis mus?

Specializuodamiesi tik plaukų šalinimo srityje pasirinkome patikimą ir savo vardą rinkoje turinčią įrangą – amerikiečių kompanijos Lumenis sukurtą lazerį – LightSheer Duet. Šis lazeris yra pripažintas “auksiniu standartu” lazerinėje epiliacijoje. Tai tobulas aparatas, su kuriuo galima greitai, saugiai ir itin efektyviai pašalinti nepageidaujamus plaukelius nuo bet kurios kūno vietos.

Daugelis lazerinių aparatų, naudojamų kitose klinikose atlieka keletą funkcijų – plaukų šalinimas, spuogų gydymas, frakcinis odos atnaujinimas ar pan. Mūsų įrangos pranašumas lyginant su kitomis klinikomis – tai tik vieną funkciją nepriekaištingai atliekantis lazeris. LightSheer Duet yra geriausiai parduodamas lazeris pasaulyje, mėgstamas ne tik gydytojų, bet ir pacientų, todėl mes džiaugiamės galėdami jį pristatyti ir mūsų klientams.

Mūsų studijoje „LightSheer Duet“ lazeriu depiliacija atliekama greitai bei neskausmingai. Optimalūs ilgalaikiai rezultatai pasiekiami per 3 – 6 procedūras, kartojant jas kas 4 – 6 savaites.

Daugiau informacijos apie nemokamą priežiūrą ir sąlygas sužinosite apsilankę mūsų studijoje, paskambinę mums telefonu 8 654 00011 arba parašęelektroniniu paštu info@adomasieva.lt

Sekite mus