Atsiliepimai

 • Žymiai geriau nei depiliacija vašku, net nėra klausimo! Aišku, iš karto po procedūros jautėsi kojų odos sudirgimas, bet, kaip ir daktarė minėjo, per vakarą jausmas praėjo ir net užmiršau, kad atlikau procedūrą.“

  Kaip ir kiekviena moteris, rūpinuosi savo išvaizda, todėl nuolat ataugantys nepageidaujami kūno plaukeliai kėlė didelį galvos skausmą. Prieš tai dažniausiai vaikščiodavau pas kosmetologes ir depiliuodavau kojas vašku, bet procedūrą tekdavo kartoti kas dvi ar tris savaites. Tai atimdavo ir daug laiko, ir pinigų. Dažnai ir pati padirbėdavau skustuvu, nes plaukeliai „išlįsdavo“ greičiau, nei spėdavau vaikščioti į kosmetologinius kabinetus. Tikrai nusibodo, todėl ir nusprendžiau apsilankyti lazerinės estetikos studijoje ir susidoroti su šia problema visiems laikams. Dirbu netradicinėmis darbo valandomis ir dažnai tenka keliauti, todėl procedūrų laiką tampa labai sunku suderinti su mano gyvenimo ritmu.

  Simona Albavičiūtė-Bandita
 • Kiekvienai moteriai svarbu atrodyti nepriekaištingai. Deja, dalis grožio procedūrų neteikia džiaugsmo, priešingai, būna jų skausmingų ir labai nemalonių. Kurį laiką ieškojau alternatyvų ir nutariau išmėginti lazerinę depiliaciją, norėdama išvengti dažno procedūrų kartojimo.
  „Adomas ir Ieva“ studiją pasirinkau neatsitiktinai. Mane įtikino faktas, jog studija yra orientuota konkrečiai į vieną sritį ir nėra jokio blaškymosi. Komfortabilu ir profesionalu.

  Eirida Daukšienė
 • Kompetetingi specialistai procedūras atliko profesionaliai. Džiuginantys rezultatai, leidžiantys užmiršti kasdienę problematiškų vietų priežiūrą neabejotinai atperka išleistus pinigus bei trumpas, šiek tiek skausmingas (tačiau ne ką labiau skausmingas negu tas, kurios atliekamos su vašku ar cukraus depiliacija) procedūras. Tikrai verta bei rekomenduoju visoms!

  Solveta Bružaitė
 • Turėjau amžiną ūselių problemą. Daug visko išbandžiau: depiliaciją vašku, elektro epiliaciją, tačiau viskas buvo skausminga ir laikina. Šiame salone atlikau tris procedūras. Plaukeliai dingo! Buvo malonus aptarnavimas. Ačiū Jums!

  Teresė
 • Ilgą laiką kankinausi su plaukelių skutimu, išbandžiau ir visus kitus būdus, tačiau nei vienas nedavė ilgalaikio rezultato. O juk taip norisi būti gražiai! Ir štai – nuostabios ir rūpestingos gydytojos Ingos dėka – pokytis akivaizdus! Labai džiaugiuosi šiuo atradimu ir esu dėkinga už tai, kad vis dažniau galiu pamiršti apie kasdienes procedūras bei džiaugtis lygia švelnia oda!

  Agnė
 • Buvo nedrąsu pradėti, bet pasiryžau. Jau pasidariau keletą procedūrų ir galiu drąsiai teigti – rezultatu esu patenkinta! Tiek pati gydytoja, tiek „Adomo ir Ievos“ aplinka labai draugiški. Ačiū!

  Silvija
 • Labai džiaugiuosi atradusi šią vietą! Plaukelius nuo kūno šalinau turbūt visais įmanomais būdais, bet niekas taip greitai ir taip efektingai neišsprendė įaugusių plaukelių problemų kaip šis lazeris. Jau po pirmos procedūros oda stipriai ėmė tvarkytis, o plaukelių labai mažėja. Esu be galo dėkinga rūpestingam šios studijos personalui. Tikrai galiu drąsiai visiems rekomenduoti šią vietą!

  Justina
 • Noriu padėkoti puikiai gydytojai už švelnų, kruopštų darbą bei patarimus. Džiaugiuosi, kad ryžausi šioms procedūroms, nes dabar net neįsivaizduoju kitokio plaukelių šalinimo būdo. Ačiū!

  Dovilė
 • Procedūrą darausi ne pirmą kartą. Anksčiau darydavausi kitoje klinikoje, todėl galiu palyginti procedūros kokybę ir efektyvumą. Labai man svarbus ir didelis pliusas šiam lazeriui – tai, kad su juo atliekant procedūrą neskauda! O palyginus kainos ir kokybės santykį šiam lazeriui teikiu pirmenybę. Taip pat labai malonus ir geras aptarnavimas. Gydytoja labai kruopščiai ir atsakingai atlieka procedūrą. Ačiū!

  Aušra
 • Iš tiesų labai džiaugiuosi, kad pastebėjau jus internete ir nusprendžiau pasidaryti depiliaciją lazeriu. Net po pirmo apsilankymo plaukelių dygimas sulėtėjo, jų šiek tiek apmažėjo, efektyviausiai buvo paveiktos tos vietos, kur plaukeliai tamsiausi. Didžiausius rezultatus pastebėjau po trečio apsilankymo, dabar lauksiu ketvirtojo, po kurio, tikiuosi, procedūros bus baigtos ir bus pasiektas norimas rezultatas. Pačios procedūros buvo gana skausmingos šalinant tose srityse, kur plaukeliai tamsūs, bet dėl rezultato kentėti verta. Taip pat negaliu nepagirti gydytojos, kuri labai profesionaliai ir kruopščiai atlieka darbą, viską paaiškina, atsako į rūpimus klausimus ir duoda patarimų. Tikrai rekomenduočiau pas jus apsilankyti visiems, kuriems kūno plaukuotumas yra problema.

  Rugilė
Sekite mus