Sieninio rekuperatoriaus ir vonios kambario ventiliatoriaus privalumai

Vonios ištraukimo ventiliatorius ir rekuperatorius gali padėti kovoti su pelėsiais, bakterijomis ir kitais teršalais. Šie prietaisai, naudodami neigiamą slėgį, ištraukia orą iš patalpos ir pakeičia jį švariu oru. Jie veikia sukurdami recirkuliacinę erdvę, kurioje oras kyla per įrenginį aukštyn ir išeina iš patalpos. Vonios ištraukiamasis ventiliatorius į patalpą įtraukia šviežią orą ir kartu pašalina užsistovėjusį orą, kad sumažėtų drėgmė ir kvapai. Rekuperatorius išvalo orą prieš patekdamas į namus, todėl nereikia nerimauti, kad patalpų teršalai turės įtakos jūsų savijautai. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie jų privalumus ir tai, kaip jie gali užtikrinti jūsų namų sveikatą.

Kas yra sieninis rekuperatorius?

Sieninis rekuperatorius – tai ant sienos montuojamas įrenginys, kuris ištraukia orą iš patalpos. Paprastai jame būna įmontuotas ventiliatorius, kuris neutralizuoja žemą oro slėgį ir taip pašalina teršalus ir kitus teršalus. Tokio tipo rekuperatorius ramiai stovi kambario kampe ir yra prijungtas prie ištraukimo ortakio. Jis dažniausiai naudojamas vonios kambariuose, nes yra tylesnis ir neužima daug vietos. Oras pereina per keletą filtrų, kurie pašalina daleles ir bakterijas. Tada oras per difuzorių grįžta į patalpą, kur sukuriama žemo slėgio zona. Difuzorius slopina vibraciją ir sugeria garsą, todėl įrenginiui veikiant galite toliau naudotis vonios kambariu. Kai kurie modeliai turi kelis išėjimus, kad galėtumėte apgyvendinti kelis žmones ir nereikėtų naudoti kelių ištraukėjų.

Vonios ištraukiamojo ventiliatoriaus privalumai

Jis tylesnis nei centrinis vonios kambario ištraukimo ventiliatorius. Jį naudojant nereikia įjungti arba išjungti vandens. Jam nereikia jokios priežiūros ir jis yra energetiškai efektyvus. Galite jį eksploatuoti neviršydami savo biudžeto. Jis sukuria žemo slėgio zoną, sugeriančią triukšmą ir vibraciją, todėl galite ramiai atsipalaiduoti. Jis nešiojamas, todėl galite jį perkelti į kitus vonios kambarius ir taip sutaupyti komunalinių išlaidų. Jis taupo vandenį, nes iš vonios kambario ištraukia orą, todėl jam veikiant nereikia įjungti maišytuvo.

Kaip veikia vonios kambario oro ištraukiklis

Vonios kambario ištraukiklis prijungiamas prie jūsų vonios arba dušo kabinos ir prijungiamas prie žemo slėgio išleidimo vamzdžio, vedančio į lauką. Jis turi ventiliatorių, kuris ištraukia orą iš vonios kambario per vandeniui nelaidų plastikinį kanalą į rekuperatorių. Kadangi vanduo sterilus, o oras itin švarus, susidaro ideali aplinka bakterijoms ir kitiems teršalams žūti. Oras grįžta atgal į vonios kambarį per difuzorių, todėl jis nėra per daug garsus ar vibruojantis. Ištraukimo įrenginys prijungtas prie sienos, todėl nėra pavojaus, kad jis gali apvirsti ar nukristi.

Sieninio rekuperatoriaus privalumai

Jis tylesnis nei centrinis vonios kambario ištraukėjas. Jį naudojant nereikia įjungti arba išjungti vandens. Jam nereikia jokios priežiūros ir jis efektyviai naudoja energiją. Jį galite eksploatuoti neviršydami savo biudžeto. Jis sukuria žemo slėgio zoną, sugeriančią triukšmą ir vibraciją, todėl galite ramiai atsipalaiduoti. Jis nešiojamas, todėl galite jį perkelti į kitus vonios kambarius ir taip sutaupyti komunalinių išlaidų. Jis taupo vandenį, nes iš vonios kambario ištraukia orą, todėl jam veikiant nereikia įjungti maišytuvo.

Vonios ištraukiklio ir ventiliatoriaus privalumai

Jis tylesnis už centrinį vonios kambario ištraukėją. Jį naudojant nereikia įjungti arba išjungti vandens. Jam nereikia jokios priežiūros ir jis yra energetiškai efektyvus. Jį galite eksploatuoti neviršydami savo biudžeto. Jis sukuria žemo slėgio zoną, sugeriančią triukšmą ir vibraciją, todėl galite ramiai atsipalaiduoti. Jis nešiojamas, todėl galite jį perkelti į kitus vonios kambarius ir taip sutaupyti komunalinių išlaidų. Jis taupo vandenį, nes iš vonios kambario ištraukia orą, todėl jam veikiant nereikia įjungti maišytuvo. Centrinis vonios kambario oro ištraukėjas ir ventiliatorius yra prijungtas prie vandens tiekimo sistemos, todėl iš vonios kambario, kai bėga vanduo, pašalinamas oras ir pakeičiamas švariu, filtruotu oru. Jį galima pastatyti šalia kriauklės ar vonios, kad sugertų kvapus ir sumažintų bakterijų kiekį. Centrinis ištraukėjas ir ventiliatorius gali padėti sutaupyti pinigų, nes jis filtruoja vandenį, todėl nereikia užsukti čiaupo, kol jis bėga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *