Kanapių sėklų aliejus ir metų laikų įtakos veiksniai žmogaus organizmui

Būtina suvokti tai, kad metų laikų kaita Lietuvoje yra tiesiog akivaizdi. Be jokios abejonės, kiekvienas iš mūsų turime ir savo favoritą. Tarkime, vieniems iš mūsų kur kas labiau patinka žiema, kitiems pavasaris ar vasara, o na treti mėgaujasi rudens sezonu ir krintančiais lapais. Puikiai suvokiame tai, kad ši kaita vyksta kasmet. Tačiau, kas kartą metų laikas turi vienokius ar kitokius jam būdingus ir atsitiktinai besiformuojančius bruožus. Tarkime, vienas rudens sezonas gali būti labai gražus, šiltas ir saulėtas, tačiau jau kitais metais nuo pačios pirmos rugsėjo dienos gali imti lyti lietus, formuotis rūkas, dargana. Būtina suprasti, kad oro masių judėjimas yra labai intensyvus. Labai sunku pasakyti, koks galėtų būti dar kitas ruduo. Tai yra tiesiog neįmanoma. Pakankamai tikslios, tačiau tikrai ne 100 proc. gali būti prognozės, kurios yra pateikiamos 3 – 4 dienoms. Žinome, kad net tuomet galime sulaukti pačių įvairiausių pasikeitimų, kuriuos lemia labai daug skirtingų gamtoje dominuojančių reiškinių. Įdomu: https://www.15min.lt/maistas/naujiena/interviu/aliejiniu-augalu-augintojas-kanapiu-seklos-ir-aliejus-lietuviskas-supermaistas-1056-1049254.

 

Kaip prastas oras veikia mūsų sveikatą?

 

Gerai žinome tai, kad vos atvėsus orams tuoj pat ima varginti patys įvairiausi sveikatos sutrikimai. Be jokios abejonės, dažniausiai tai yra ne kas kita kaip tik peršalimas. Jis pasireiškia sloga, kosuliu, gerklės ir galvos skausmu, bendru silpnumu. Verta pastebėti tai, kad peršalimas dažniausiai vargina tuos žmones, kurių imunitetas nėra vienas iš stipriausių. Nors atrodo, kad vasara yra tas metas, kuomet suvalgome tikrai labai daug vaisių ir daržovių, tačiau, tai tikrai nereiškia, kad jūsų mūsų organizmui ir pakanka ar tai, kad jie bus tinkamai pasisavinami. Tarkime, kanapiu produktai yra visai kas kita. Jie yra natūralūs, gamtoje išgaunami produktai, tačiau, aukštos koncentracijos dėka, juos mūsų organizmui “priimti” tampa kur kas paprasčiau. Įdomu: https://www.delfi.lt/darbas/profesijos/kanapiu-uki-ikurusi-pora-tai-nepelnytai-uzmirstas-ir-sveikatai-maistui-tekstilei-labai-naudingas-lietuvos-augalas.d?id=88255357.

 

Žinoma, kanapiu aliejus tikrai nėra vienintelis galimas pasirinkimas. Puikiai suvokiame tai, kad asortimentas šiuo klausimu yra kur kas platesnis, nei galėjome pagalvoti. Kanapiniai yra vaistinis augalas. Ką teigia ir senolių išmintis, kad geriausias jo savybių pateikimo ir pasisavinimo būdas yra ne kas kita, kaip tik nuoviras. Tad, šiam teiginiui gali prilygti tik rinkoje parduodama kanapiu arbata. Gi, tuomet, kai oras už lango mūsų jau nelepina ir norisi kiek jaukumo, nieko nėra geriau, kaip tik maloniai šiltos arbatos puodelis rankose. Daugiau apie tai: https://www.gogreenhemp.lt/straipsniai/kanapiu-nauda-sportuojantiems-kaip-sumazinti-skausma–12.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *